KONST / Litografier / Färglitografi 13038376
nr 1303 8376
Don Eddy
(f. 1944), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 89/150, oramat löst blad. Bladets mått: 57x69 cm
Don Eddy, amerikansk konstnär född 1944.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2020
kl 18:11:11
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr